КОМСОМОЛЬСЬК-ГОРІШНІ ПЛАВНІ???

0

Сьогодні 17 березня 2016 року Верховна Рада України розглядатиме постанови про перейменування низки населених пунктів. Про це учора заявила парламентарій від “Народного фронту” Олена Бойко на своїй сторінці у Facebook.

“За планом завтра на пленарному засіданні розгляд питання про перейменування на виконання так званого закону про декомунізацію”, – пише вона.

За її інформацією, профільний Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав такі проекти постанов:

№3864 – про перейменування міста Дніпропетровськ;

№4077 – про перейменування міста Кіровоград;

№4084 – про перейменування окремих населених пунктів;

№4085 – про перейменування окремих населених пунктів і районів;

№4086 – про перейменування окремих населених пунктів і районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей;

№4087 – про перейменування окремих населених пунктів і районів Автономної Республіки Крим та міста.

Зазначимо, що саме в проекті № 4085  «Про перейменування окремих населених пунктів і районів» в пункті № 14 йдеться мова про місто Комсомольськ. Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Комсомольськ планують перейменувати в Горішні Плавні.

4085

Нагадаємо, що на позачерговій сесії 1 березня 2016 року Депутати Комсомольської міської ради направили звернення до президента України Петра Порошенка та спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням відтермінувати перейменування міста Комсомольська до кінця року.

Про автора

Коментувати