В Україні запрацювала Держпродспоживслужба

0

Нова служба буде виконувати повноваження кількох відомств, робота яких припиняється – захищати права споживачів, загальну санітарну ситуацію, охороняти права на сорти рослин.

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба http://www.consumer.gov.ua/default.aspx ) офіційно починає роботу і приступає до виконання покладених на неї функцій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, посилаючись на Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленко.

На Держпродспоживслужбу покладено функції і повноваження скасованих відомств: – Державної ветеринарної та фітосанітарної служби; – Державної інспекції з питань захисту прав споживачів; – Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Крім того, вона буде здійснювати функції: – контролювати формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; – Здійснювати державний нагляд у сфері туризму і курортів; – Функції щодо захисту прав споживачів виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння; – Контролю в сфері охорони прав на сорти рослин, насінництва.

За словами Міністра, Служба завершила всі необхідні заходи, пов’язані з державною реєстрацією, затвердженням положення, структури, штатного розкладу апарату і кошторису. Згідно із законодавством набрано 30% штату, і зараз призначення працівників триває. Для того, щоб призначити керівників територіальних органів Служби на постійній основі, будуть оголошуватися конкурси.

Про автора

Коментувати