Інспектори ДПС Полтавщини проводять профілактику серед водіїв

0

З метою профілактики та попередження дорожньо-транспортних пригод, недопущення злочинів, пов’язаних з автотранспортом, у тому числі викрадення транспорту, інспектори ДПС проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв.

Зокрема, працівники взводу №3 роти ДПС ГУ НП в Полтавській області, під час нагляду за дорожнім рухом, проводять профілактичні бесіди з учасниками дорожнього руху на стаціонарному посту «Лубенський», а також на території Хорольського і Пирятинського районів.

Під час спілкування правоохоронці акцентують увагу водіїв на безумовному дотриманні вимог швидкісного режиму. Особливо, щоб були уважні під час проїзду відрізів автодороги, де проводяться ремонтні роботи та на ділянках з пошкодженим дорожнім покриттям.

Також інспектори ДПС роз’яснюють автовласникам, як не допустити незаконного заволодіння транспортними засобами, не стати жертвою злочинців, та як потрібно діяти у разі викрадення автотранспорту чи вантажу.

При спілкуванні із пасажироперевізниками водіям наголошують на дотриманні Правил дорожнього руху під час перевезення пасажирів заради безпечного руху кожного громадянина.

Відділ Управління превентивної діяльності 
ГУ НП в Полтавській області

Про автора

Коментувати