Елітний екіпаж Горішніх Плавнів вартістю понад ₴3,5 млн

4

Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міськради на чолі з Сергієм Ярошем придбало автомобіль Skoda Octavia A7 Ambition: кольору-коричневий топаз 2016 року випуску.

Вартість транспортного засобу сягнуло аж 602 тисячі 280 гривень. Про це свідчать дані на сайті публічних закупівель «Prozorro».

Згідно укладеного договору, автівку взяли в розстрочку в ТОВ «Автоцентр-Полтава». Останній внесок буде заплачено у березні цього року.

Автомобіль доставлять протягом ста днів після передоплати.  Передадуть транспорт у Кременчуці.

Журналісти редакції «Прозорий Погляд» намагались дізнатись про те, для яких цілей було придбано  дане авто і хто, його буде використовувати. Додзвонившись у приймальню міськводоканалу до Сергія Михайловича за телефоном (05348) 7-46-10, секретар на поставлене нами запитання, одразу нахабно відповіла, що коментувати ніхто нічого не зобов’язаний. Склалось таке відчуття, що це приватна власність, а не комунальне підприємство.

Зазначимо, у листопаді 2016 року департамент житлово-комунального господарства на чолі з Петром Василюком  придбало Skoda Octavia A7 Ambition. Цей транспорт купили у ТОВ «Автоцентр-С», вартість – 535 тисяч гривень. До речі, ТОВ «АВТОЦЕНТР-ПОЛТАВА», яке виступало єдиним конкурентом для ТОВ «Автоцентр-С», пропонувало ціну трохи менше, але їх пропозицією було відхилено.

Не відстає і КП «Міськсвітло» на чолі з Василем Михайликом, яке на початку грудня минулого року  придбало таке ж саме авто, як два попередніх, тобто Skoda Octavia A7 Ambition, але значно дешевше — за 526 тисяч гривень, купило. Придбано в ТОВ «Автоцентр-С».

Трішки дешевше, аналогічне авто за 525 тисяч гривень, відтепер у комунального підприємства «СпецЕко» на чолі з Сергієм Карацюбою. Договір з ТОВ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ДОМ «СОЛЛІ-ПЛЮС». Хоча, пропозиції у тендері були й значно дешевші, але знову ж не зекономили бюджетні кошти.

Також купили авто для міської лікарні Горішніх Плавнів на чолі з Костянтином Шкляром – Skoda Octavia A7 Ambition за 526 тисяч 670 гривень в ПАТ «Метек».

На останок нагадаємо, що новеньку автівку придбано і для виконкому Горішньоплавнівської міськради.  Але машина значно вищого класу ніж попередні. Це Toyota Camry ELegance вартістю  792 тисяч гривень.

Підсумуємо, за останні два місяці минулого року влада Горішніх Плавнів закупила авто на 3 мільйони 506 тисяч 950 гривень. До речі, нагадаємо, нові цяцьки придбано за бюджетні кошти, тобто горішньоплавнян.

Автор: Злата Щедра

Про автора

4 комментария

  1. Довольно убедительная статистика.Не пора ли опуститься на землю «господа» ?

  2. Местный on

    Согласен! Чтоб увидеть что творится на улицах нужно пешком ходить или на велосипеде ездить, а не из окна автомобиля смотреть на все и всех. Тротуар на проспекте Героев Днепра сделали лучше б за эти деньги.

  3. Саша on

    необходимо ставить на место эту власть. а то вообще оборзели. на всякую ерунду столько денег тратят. подскажите , куда необходимо сообщить, что бы приняли меры против этого беспредела?

  4. Ария on

    Лучше бы ещё одну машину скорой помощи купили, может быстрее до людей бы стали доезжать

Коментувати