Горішньоплавняни повернулись додому зі сріблом з чемпіонату Полтавщини з футзалу

1

22 лютого на майданчику ПЗМС у Полтаві відбувся фінальний етап Чемпіонату області з футзалу серед дітей 2003-2004р.н, за участю 6-х найсильніших команд.

  • I група – ФК «Фламінго», ФК «Полтава», ДЮСШ Лубни
  • II група – ФК «Молодь», ДЮСШ Миргород, «Лідер Кобеляки 2003»

В поєдинках насиченого ігрового дня були зафіксовані наступні результати.

В першому поєдинку, юні фламінговці буквально вирвали перемогу в юних суперників ФК «Полтава»  з рахунком — 2:1. З команди «Фламінго» відзначились голами: Іван Парамонов – 1 та Олександр Подрезан – 1.

У другому матчі ФК «Фламінго» проти ФК «Лубни», впевнено перемогли з рахунком 3:0. Гольові шанси вдалось реалізувати наступним фламінговцям: Іван Парамонов – 1, Микола Парамонов – 1, Данило Чернецький – 1.

Зайнявши перше місце в групі, команда вийшла в фінал де зустрілась с серйозним суперником командою «Лідер Кобеляки 2003». До речі, команда вже 3 роки поспіль є учасником Чемпіонату України з футзалу. Зазначимо, що в команді грають не лише гравці з Кобеляк, а й з Полтави та інших міст області.

Досвід і вікова перевага далися в знаки, команда «Фламінго» поступилась з рахунком 0:4, адже просто не вистачило фізичних сил. Але за свою гру та самовіддачу отримала схвальні відгуки від вболівальників та тренерів інших команд.

Індивідуальну відзнаку найкращого гравця чемпіонату дісталась Олександру Подрезану з ФК «Фламінго».

Наставник срібних призерів — Євгеній Слива, задоволений результатом вчорашнього чемпіонату Полтавщини з футболу, адже вихованці показали впевнену вольову та злагоджену гру. Як зауважив тренер з Горішніх Плавнів, передусім головне, що юні горішньоплавняни отримали хорошу ігрову практику.

«Особисто мені хочеться відзначити Олександра Ткаченко, який провів усі ігри без замін, попри те, що він 2005 року народження, грамотно діяв в обороні та чудово підключався до атак. Загалом діями наших вихованців ми задоволені. Так, були помилки, але в футболі без них обійтися не можливо – не помиляється лише той, хто не виходить на поле», — коментує тренер ФК «Фламінго».

ФК «Фламінго» впевнений, що головні перемоги ще попереду! Адже позитивний результат фінального свистка, здобувається єдиною справжньою сім’єю — тренерами, дітьми, батьками та керівництвом клуба.

ФК «Фламінго» вдячні своїм шанувальника, які так щиро вболівали за команду.

 

 Автор: Ян Бондаренко

Про автора

1 комментарий

  1. Очень достойное выступление,хороший результат.Ребята проявили настоящий спортивный характер.Глаза горели.Невероятная самоотдача в каждом игровом эпизоде.Спасибо тренерам и руководству клуба.Вы подарили нам праздник.

Коментувати