Жителі хочуть Horishni Plavni по типу Hollywood — міська влада відновлює напис «КОМСОМОЛЬСЬК»

0

9 червня на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» було зареєстровано петицію до міської ради Горішніх Плавнів із пропозицією встановити на відвалах кар’єру Полтавського гірничо-збагачувального комбінату залізний надпис «Горішні Плавні», по типу відомого пам’ятного знаку «HOLLYWOOD» на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі.

Наразі, з міських ЗМІ, стало відомо, що співробітники КП «СпецЕко» займаються відновленням пошкодженої стели на в’їзді в Комсомольськ. Замовлені дві відсутні літери готуються до установки.

Нагадаємо, в ніч на 19 травня невідомі пошкодили стелу на в’їзді в Комсомольськ з боку Кременчука. На стелі були зірвані дві букви, і тепер напис читається як «КОМООЛЬСК». В поліції, з даного приводу триває розслідування. Зловмисники, які пошкодили стелу, не встановлені.

Стосовно петиції, ініціативу по встановленню надпису присвятили річниці перейменування міста:

«3 червня 2017 року минув рік з дня, коли набрала чинності постанова Верховної Ради про перейменування м. Комсомольська в м. Горішні Плавні. За цей рік Горішні Плавні стали відомими на всю Україну та далеко за її межами. Тисячі туристів відвідали місто, а десятки тисяч планують це зробити найближчим часом. Місто регулярно потрапляє до туристичних путівників та ТОП-місць, які варто відвідати в Україні» — йдеться в петиції.

Основною метою встановлення надпису ініціативна група вважає розвиток туристичного потенціалу міста та приваблення більшої кількості туристів. Пропонується встановити надпис «Горішні Плавні» на відвалах кар’єру на в’їзді в місто. Літери надпису пропонується виготовити з міцного металу, а їх розмір має сягати приблизно 13 м. у висоту та 9 м. у ширину.

Автори петиції звертають увагу, що у Лос-Анджелесі знак був також створений як реклама місцевості у 1923 році, але він став настільки популярним і відомим, що став фірмовим знаком кіноіндустрії США і закликають зробити Горішні Плавні одним з українських символів.

Про автора

Коментувати