Он-лайн стажування – нова послуга Мін’юсту

0

Міністерство юстиції України, як і обіцяло, розширює можливості отримання послуг в режимі он-лайн.

Так, в «Он-лайн будинку юстиції» з’явилася нова послуга «он-лайн стажування». За допомогою нового сервісу випускники та студенти навчальних закладів юридичних факультетів можуть записатися на стажування та приєднатися до нашої команди.

Для цього потрібно заповнити анкету на сайті «Он-лайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua/) в розділі «Соціальний ліфт» у вкладці «Стажування». Також кожен самостійно може обрати місце проходження практики, термін стажування та дату його початку.

Порядок стажування громадян з числа молоді в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Полтавській області затверджений наказом ГТУЮ у Полтавській області від 22.05.2017 № 304/1 та зареєстрований ГТУЮ у Полтавській області 22.05.2017 за №140/2587. Згідно зазначеного порядку, допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюється на підставі заяви особи, яка має намір проходити стажування. Стажуватися можуть громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів у галузі знань «Право», або отримали вищу освіту в цій галузі та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування здійснюється строком до шести місяців з метою набуття досвіду виконання завдань, обов’язків та практичної роботи у структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Проводиться стажування у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління. За стажистом закріплюється керівник стажування з числа керівників структурних підрозділів, в яких буде проводитись стажування. Стажисти проходитимуть додаткове навчання, потраплятимуть у відповідний рейтинг, а найкращі – отримають роботу в органах юстиції.

«Ми завжди чекаємо молодих спеціалістів, які прагнуть працювати на результат, та з радістю поділимося з ними своїм досвідом», — перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК.

Про автора

Коментувати