У Кременчуці лебідь Гриша побив чоловіка, який вирішив помитися в міському озері (ВІДЕО)

0

Кременчужанин, який прийшов в Міський сад помитися, побився з лебедем Гришою. Про це на своїй сторінці в facebook повідомив Віталій Дедюрін, керівник комунального підприємства «Міський сад». За його словами, чоловік пішов митися в озеро через те, що у нього вдома відключили гарячу воду.

Сьогодні в Міському саду чоловік скоїв правопорушення. Не звертаючи увагу на зауваження відвідувачів, чоловік роздягнувся, переліз через огорожу озера і став намилюватися. Після цього поплив до лебедя. Лебідь Гриша, захищав свою лебедину сім’ю, але чоловік схопив його за шию і намагався втопити, навалившись на нього всім тілом. Все це проходило на очах безлічі людей, в тому числі і дітей. Між ними зав’язався справжній бій. Невідомо, чим би це все закінчилося, якби на крики про допомогу не поспішив чоловік, який і врятував правопорушника. Викликав поліцію небайдужий відвідувач Міського саду Перебийніс Дмитро Вікторович, за що йому величезне спасибі. У лебедя Гриші травмовано крило. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 299 Кримінального кодексу України, яка встановлює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Дана стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, — пише Віталій Дедюрін.

За словами самого героя історії, лебідь напав на нього:

Я зайшов у воду, почав пливти. Підплив лебідь і почав мене лапами і дзьобом бити. Я почав тонути. Нахлебался води. Там були водорості густі. Я за них зачепився і почав тонути. Спробував лягти на спину, відпочити, але лебідь мене як і раніше лапами і дзьобом бив, ноги вниз пішли, і я змушений був його схопити. Я йому шию не крутив, а просто руку виставляв. Я просто був у стані шоку. Там була глибина більше мого зросту. У мене на голові шишка вискочила. Як повідомили в прес-службі патрульної поліції, чоловік намагався втекти від правоохоронців, але його наздогнали і затримали. На кременчужанина склали амінпротокол по ст. 173 (дрібне хуліганство).

Про автора

Коментувати