В Горішніх Плавнях облаштують нові автобусні зупинки

2

2 нові автобусні зупинки планують облаштувати в Горішніх Плавнях найближчим часом. Це зупинка на проспекті Героїв Дніпра – біля центрального міського ринку та на вулиці Гірників — район житлового будинку №25.

На сучасні автобусні зупинки з міського бюджету виділені кошти у розмірі – 584 тис. 592  грн. Тобто, на одну зупинку витратять приблизно 292 тис. грн.

Вигляд нової автобусної зупинки у Горішніх Плавнях

Реконструкція полягає в демонтажі існуючих дорожніх покриттів, перенесення малих архітектурних форм, встановлення нових павільйонів очікування автобусів, влаштуванні нових дорожніх покриттів тротуарів і пішохідних доріжок і благоустрій прилеглої до автобусних зупинок територій. Мінімальна ширина проектованих в складі благоустрою пішохідних доріжок і тротуарів складає — 2,25 м.

Пішохідні доріжки запроектовані з твердим покриттям з дрібно-розмірної тротуарної плитки. Павільйони очікування автобусів прийняті, згідно завдання на проектування, а саме покупними, виготовленими підприємством «Альянс Строй-Груп». Автобусні зупинки встановлять на бетонній плиті товщиною — 100 мм і прикріплять до останньої за допомогою анкерів. Проектом також передбачено влаштування квітників.

Про автора

2 комментария

  1. Алевтина on

    А потом будут делать круговое движение Горняков-Мира и снесут остановку.

  2. Местный on

    скоро город снесут и построят круговое движение))))

Коментувати