Відкриття полювання на пернату дичину на Полтавщині – 5 серпня!

1

5 серпня, в суботу, в на території Кременчуцької зони розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Мисливці, які отримали всі необхідні дозволи, зможуть відстрілювати диких гусей, більшість видів качок, перепілок і голубів до 31 грудня включно. Про це інформує Кременчуцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області.

Під час сезону полювання на пернату дичину в добу можна добути не більше 10 голів різних видів дозволених для відстрілу птахів. Днями, відведеними для полювання на пернату дичину визначені субота, неділя, середа і четвер додатковий день – дозволено полювання з мисливськими собаками лягавих порід та спанієлів, але за окремими відстрілочними картками.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати 10 та взалежності від видів.

Полювання заборонено:
– на відтворюючих ділянках;
– на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей;
– на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з використанням набоїв , споряджених кулями або шротом діаметром більше 5 мм(№ 0000);
– у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);
– на пернату дичину методом нагінки з виставленням номерів.

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи: даржавне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2016р., відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.

Правоохоронцями Кременчука створено рейдові групи, що будуть чергувати в місцях полювання та відповідно відразу будуть реагувати на порушення правил полювання

Метою даних груп є саме перевірка дотримання правил полювання , обігу мисливської зброї , наявності відповідних документів на зброю, а також правила поводження мисливців на воді.

«Хочеться нагадати мисливцям, про випадки порушень, що ми фіксували минулі роки, серед яких і летальні випадки під час полювання. І закликати дотримуватись всіх правил полювання та етики мисливця”- повідомив Олександр Коцар керівник Кременчуцького відділу поліції.

 

Про автора

1 коментар

Коментувати