В Україні запрацював найбільший центр з видачі біометричних паспортів

0

29 серпня запрацював найбільший в країні центр із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток, передає УНН.

Новий паспортий сервіс розташований на Площі Перемоги у ТЦ “Україна”. Його площа близько 1400 квадратних метрів. Тут задіяно майже 100 працівників, які можуть обслуговувати до 1,5 тис. чоловік в день.

До цього паспортний сервіс працював у тестовому режимі 2 тижні.

Одночасно функціонують 28 пунктів на прийом документів, та 9 на отримання. Крім отримання закордонного паспорту у цьому сервісному центрі громадяни можуть скористатися послугами страхування для виїзду за кордон, страхування транспортних засобів, апостелізації документів, отримання довідки про відсутність судимості. Також, мешканці Шевченківського району мають можливість отримати тут ID-картку.

У паспортному сервісі черга рухається за номерами, які видаються на рецепції під час перевірки пакету документів. В середньому час очікування близько однієї години, а оформлення документів, разом з фотографуванням та зняттям відбитків пальців займає 15-20 хвилин.

Очікування документів до 20 робочих днів у звичайному режимі, та до 7 робочих днів у терміновому режимі. Також, як повідомив прес-секретар державного підприємства “Документ” Володимир Поліщук у разі термінової потреби отримання паспорту громадяни можуть написати заяву, та отримати паспорт позачергово.

“Виникають різні ситуації, буває таке, що треба терміново їхати за кордон, наприклад, на лікування. Якщо вже сталася ситуація, що треба терміново від’їжджати треба у віконці видачі написати заяву, про те, що в неї терміновий випадок (пред’явити квитки на літак, довідку про стан здоров’я, тощо – ред.), таких людей ми будемо включали у лист до генерального директора поліграфічного комбінату України і всі ці люди вчасно отримають документи” – повідомив Володимир Поліщук.

Крім того, паспортний сервіс обладнаний терміналами для самосплати послуг, великою дитячою кімнатою та кафе. У залі знаходяться працівники, які допомагають розібратися з процедурою отримання паспорту. Також, є кулери з питною водою. Наразі, у Києві функціонує 4 таких паспортних сервіси. Графік роботи – будні дні з 9 години ранку до 20, у вихідні – з 10 до 18 у суботу, та до 16 години у неділю.

Про автора

Коментувати