Скільки кави в день потрібно випити, щоб продовжити життя

0

Іспанські науковці провели дослідження та з’ясували, яка денна кількість кави потрібна людині, щоб прожити довше. На їхню думку, оптимальна щоденна порція кавового напою здатна запобігти ранній смерті. Про це розповіли на Telegraph.

У дослідженні взяли участь близько 20 тисяч осіб.

Після аналізу всіх результатів науковці підрахували, що чотири чашки кави, що випиваються кожен день, на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%. І всі ці дані – в порівнянні з тими, хто не вживає напій взагалі або робить це вкрай рідко.

Причину такої ефективності напою для зниження ризиків передчасної смерті вчені вбачають в антиоксидантах, які містяться в каві, – зокрема в поліфенолах.

Однак науковці все ж радять не налягати на каву, а збалансовувати своє життя спортивними вправами, здоровим харчуванням та забути про шкідливі звички.

Найкращий спосіб звести до мінімуму ризик серцево-судинних захворювань і передчасної смерті – це зосередитись на загальному здоровому способу життя: сидіти на збалансованій дієті, залишатись активним і не курити, а не літрами споживати лате,
– зазначає професор Метін Авкіран.

 

Про автора

Коментувати