8 вересня у Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті О.Бабаєва серед дорослих

0

За інформацією тренера з дзюдо Олександра Ємченко, вихованець ОДЮСШ «Олімпійські надії» Андрій Бурдун став срібним призером турніру. До фіналу дійшов без проблем, але дуже напруженим виявився фінал проти Василя Сампана з Світловодська. Андрій був близький до перемоги вів зустріч, але суперник відігрався і в додатковий час кинув Андрія залишивши його на другому місці.

Цей турнір був підготовкою до Чемпіонату України, який стартує 5 жовтня в Сумах, сподіваємося, що Андрій добре підготується і зробить правильні висновки.

Також 9 вересня у Кременчуці пройшов Чемпіонат області з дзюдо серед дорослих.
Переможцями змагань, відповідно вагових категорій стали вихованці ОДЮСШ «Олімпійські надії»: Олександр Фоменко, 55кг; Максим Сербін, 60кг; Бронзу вибороли: Колотов Руслан, 66кг; Маніцин Влад, 73 кг.

А 10 вересня Кременчук зустрічав учасників Всеукраїнського турніру на призи ветеранів дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2007г.р.

У турнірі прийняло участь 260 спортсменів у складі 25 команд. Дзюдоїсти представляли Харків, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Кропивницький, Одесу, Полтавську, Луганську, Донецьку область.

Дев’ять спортсменів з Горішніх Плавнів показали відмінний результат, завоювавши сім медалей. «Золото» вибороли: Колотов Артем, 42кг; Омельченко Ярослав, + 55кг; Черкасов Артем, 66кг; «Срібло» у Омельченко Богдана, 66кг; «Бронзу» отримали: Ізосімова Єлизавета, 40кг; Зима Максим, 34кг; Бєлінський Михайло, 66кг;

Вітаємо спортсменів з успішним виступом на змаганнях!