Система автополиву у Горішніх Плавнях майже за 7 млн грн в «роботі» (ВІДЕО)

2

До редакції «Прозорий Погляд» звернувся небайдужий  горішньоплавнянин, який став свідком роботи комунального підприємства «СпецЕко» під керівництвом Сергія Карацюби.

Дивлячись на відео бачимо картину — як і раніше, містом їздить машина з водою та шлангом, яка здійснює звичайний полив зелених насаджень.

Як бачимо, система нового автополиву  в районі Набережної, яка коштувала містянам майже 7 млн. грн., «працює» в механічному режимі. Ось Вам і прагнення мера Горішніх Плавнів Дмитра Бикова та його команди до европейського життя.

Нагадаємо, мільйонний автополив отримав нову назву — «фонтани імєні Бикова». Містяни вже давно глузують з даремно витрачених коштів та безвідповідальності міських чиновників.

Зазначимо, що для нового автополиву  використано обладнання провідних світових виробників поливних систем, які коштують не дешево.

Шановні горішньоплавняни! Якщо Ви стали свідками недобросовісної роботи міських чиновників звертайтесь до редакції «Прозорий Погляд» або пишіть на нашій сторінці у соц.мережі! 

 

Про автора

2 комментария

  1. Местный on

    Где люди которые должны следить за качеством работ?!?!
    Су…..и!

  2. Пртзн on

    Так и вижу, как коммунальщики и лично Быков ходят и выламывают и затаптывют форсунки системы полива. Да, так и есть.

Коментувати