Синоптики прогнозують перший сніг уже в жовтні

0

Погода у другій половині жовтня може ускладнити роботу окремих галузей господарства через посилення поривів вітру, рясні опади та локальні дощові паводки.

«В окремі дні не виключаються і короткочасні зимові явища, наприклад, випадіння першого снігу, утворення ожеледиці або налипання мокрого снігу», – йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

Протягом жовтня загалом очікуються різкі перепади температури, посилення вітру, дощі та заморозки. Середня місячна температура очікується в межах +7…+12 градусів тепла, в горах – +5…+7 градусів тепла.

«У жовтні відбувається перехід середньої добової температури повітря через +8 градусів у бік зниження: у північних, східних областях, у більшості районів Вінницької, Полтавської, Черкаської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей – з 10 по 15 жовтня, на решті території України – з 15 по 25 жовтня, на Закарпатті (крім гірських районів), на півдні Одеської, Миколаївської та Херсонської областей – 25-31 жовтня», – зазначають синоптики.

Про автора

Коментувати