В Горішніх Плавнях облаштують 4 нові кругові розв’язки майже за ₴30 мільйонів

2

Днями Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради оголосив переможцем ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9» на виконання робіт, а саме – «Реконструкція вулиці Конституції м. Горішні Плавні Полтавської області». Загальна сума склала 25 млн. 169 тис. 999 гривень.

Реконструкція полягає в ремонті дорожнього та земляного полотна проїжджої частини вулиці Конституції на ділянках загальною довжиною 2466,5 м. і влаштуванні кільцевих нерегульованих розв’язок на перетині вулиці Конституції з вулицями Добровольського, Миру та Першопрохідців.

В тендерній документації зазначено, що ширина проїзної частини – мінлива від 7,0 м. на прямих ділянках, до 14,5 м. на під’їзді до перехресть, з’їздів – від 3,5м. Існуюче покриття даної вулиці – асфальтобетоне и цементобетонне.

Після реконструкції проїжджа частина буде мати тверде покриття з  двошарового асфальтобетону типу АСГ.Др.Щ.А-Б.НП.І с СБС бітумом та АСГ.Др.Щ.А-Б.НП.І с бітумом БНД 90/130 згідно ДСТУ Б В.2.7-119:2011, в місцях влаштування проектованого покриття по існуючої бетонної плити асфальтобетон армується геосіткою Hatelit C40/17 (або еквівалент), яка збільшує міцність на розтяг асфальтобетонного покриття та в значній мірі уповільнює ріст відображених тріщин від деформаційних швів в бетонній плиті.

Вздовж усієї вулиці буде заміна існуючого бортового каменю на новий типу 1ГПДСТУ Б В.2.7-246:2010 та БР100.30.15 (вібропресований) ДСТУ Б В.2.7-237:2010. Вздовж усього перехрестя вулиць відбудеться заміна існуючого бортового каменю на новий типу1ГП та 2ГП згідно ДСТУ Б В.2.7-246:2010.

Також проектом передбачено влаштування кільцевих нерегульованих розв’язок, так як інтенсивність руху на дорогах, що перехрещуються, однакова або відрізняється не більше ніж на 20 %, а інтенсивність руху на лівоповоротних напрямках становить не менше ніж 40 %.

Під’їзні дороги до центральних кільців запроектовані під кутом як найближчим до прямого, з метою унеможливлення хибного вибору водієм переваги у русі. Під’їзди до кільцевої розв’язки будуть розташовані рівномірно.

Кільцеві розв’язки є саморегульованими, тому світлофорне регулювання на них не застосовуватимуться. Єдине правило організації руху – кільце головне.

Нагадаємо, що в Горішніх Плавнях вже виконуються роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиць Миру – Гірників, загальною площею 3294 кв. м, а саме будівництво кругового перехрестя у Горішніх Плавнях біля вічного вогню, вартістю понад 2 мільйони гривень.

В результаті в Горішніх Плавнях з’являться 4 кругові розв’язки, вартість яких становитиме майже 30 млн.грн.

Наразі в соціальній мережі за ініціативи горішньоплавнянина Дмитра Ганноцкого проходить опитування, в якому містян просять висловити свою думку стосовно нових перебудов:

«Прошу висловити своє ставлення з питання організації руху по колу у нашому місті. Наразі триває будівництво на перехресті вулиць Миру та Гірників, планується додати ще три круги по вулиці Конституції. Підтримуєте – палець вгору. Не підтримуєте – злий смайл».Думки з цього приводу у горішньоплавнян різняться, але більша частина незадоволена таким абсурдним витрачанням мільйонів бюджетних коштів.

 

Про автора

2 коментарі

  1. Сергей on

    Кольцевая развязка вещь нужная, но это не значит, что все перекрестки необходимо оборудовать круговым движением. Лучше бы круг Горняков – Строна переделали, а то проехать его вынос мозга, особенно приезжим.

  2. Виктор on

    О ПЕШЕХОДАХ ПРИ ПРИНЯТИИ РЕШЕНИЯ ПОДУМАЛИ ? ВСПОМНИТЕ ХАРЬКОВ. ТАМ СВЕТОФОРЫ НЕ ОСТАНОВИЛИ МАЖОРОВ. ИЛИ НАДЕЕТЕСЬ НА ЕВРОПЕЙСКУЮ “СВIДОМIСТЬ”? О ЗАГРУЖЕННОСТИ ГОРОДСКИХ ДОРОГ ВОПРОС РИТОРИЧЕСКИЙ. КОЛЛАПСА НЕ НАБЛЮДАЕТСЯ.ТОГДА ВОЗНИКАЕТ ВОПРОС : “НУЖНО ЛИ?”

Коментувати