Розмаїття вечірнього життя

0

 Останнім часом смаки людей стають дедалі «вищими та вишуканішими», зокрема це стосується й молоді. Тож в намаганнях зробити свій вільний час більш яскравим і веселим молоді люди намагаються придумувати щось нове і нетривіальне, як наприклад перегони на сміттєвих баках, про що повідомляє «KOLO news».

Так, вечір 22 жовтня у полтавському мікрорайоні «Половки» видався насиченим різноманітним гуркотом. Зокрема, жителі цієї частини міста говорять про те, що місцева молодь проводила перегони на сміттєвих баках і «бавилась» так до 22-ї години. Одразу після цього мешканці побачили на вулиці перекинуті і пошкоджені баки. Деякі з баків розташовувались на відстані 50 метрів від місця, де вони мають стояти.

Як стверджують місцеві мешканці, такі «розваги» молоді особи влаштовують не вперше, та ще й крім цього намагаються понівечити комунальне майно. Містяни вважають це новим «молодіжним трендом». На місце події очевидцями було викликано поліцію, після чого правоохоронці зафіксували дане правопорушення.

Про автора

Коментувати