У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ВЧИЛИСЯ ПРОСУВАТИ ПРОЕКТИ В РАМКАХ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

0

27 жовтня 2017 р., у приміщенні Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 у м. Горішні Плавні відбулася тренінгова сесія «Методи та інструменти залучення громадськості та інформаційні кампанії бюджету участі», участь у якому взяли активні мешканці міста – автори проектних пропозицій, що подані у рамках Громадського бюджету м. Горішні Плавні, а також горішньоплавняни, які братимуть участь у просуванні проектів у період голосування.

Учасники заходу обговорили можливі проблеми, з якими команди проектів стикнуться у ході просування, серед яких брак інформації про проект у публічному просторі, недовіра громадян до авторів та до влади тощо.

Обговорили методи та інструменти просування проектів, види off-line та on-line контенту, аспекти проведення інформаційних кампаній взагалі та у доволі стислі строки, що обумовлено умовами цьогорічного етапу Громадського бюджету м. Горішні Плавні.

Аналіз популярності соціальних мереж серед українців стане у нагоді задля ефективного планування кампаній з просування своїх проектів під час голосування, адже саме прості громадяни – мешканці Горішніх Плавнів – своїми голосами на платформі Громадський Проект (https://gplavni.pb.org.ua/) та у Пункті супроводу (к. 200, Горішньоплавнівська міська рада, вул. Миру, 24) вирішать, які ідеї для покращення міста будуть впроваджені у 2018 році, а які ні.

Наприкінці заходу активне обговорення визвала тема обов’язкового дотримання процедур Громадського Бюджету як інструменту громадських консультацій та участі громадян у прийнятті рішень, зокрема у формуванні бюджету міста, а також пильного контролю авторів проектів над процесом виконання робіт з реалізації їхніх ідей.

Захід організовано локальним тренером бюджету участі Володимиром Дмитренко та ГО «НОВА Енергія» за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» ГО «ВГО «Інститут Республіка» проводяться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні».

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost

Група Громадського Бюджету м. Горішні Плавні у FB.

Про автора

Коментувати