Увага водіям: Кабмін зменшив максимальну швидкість на 10 км / год

0

У п’ятницю, 10 листопада, Кабінет Міністрів схвалив пропозицію МВС та обмежив максимальну швидкість в українських містах з 60 до 50 км на годину. Крім того, підвищені штрафи за окремі порушення.

Серед таких – порушення правил дорожнього руху водіями в стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті. За нього тепер загрожує термін від 7 до 12 років з позбавленням прав на керування транспортними засобами від 5 до 10 років.

Що стосується зниження максимальної швидкості, то, на думку глави МВС Арсена Авакова, «вона є оптимальною для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху»:

«Встановлено, що при зменшенні максимально допустимої швидкості з 60 до 50 кілометрів на годину кількість ДТП, в тому числі з важкими наслідками, істотно зменшується», – сказав міністр. Рішення Кабміну набуде чинності, коли його опублікують на сайті уряду.

Крім того, все ще розглядається питання про підвищення штрафів за керування транспортним засобом особами, які не мають на це право і позбавлені такого права, та за перевищення швидкості більш ніж на 50 кілометрів на годину. За останнє правопорушення пропонується встановити штраф – 3400 гривень, а за перші два – понад 10 тисяч гривень. Крім цього, також мають істотно підвищити штраф за залишення місця ДТП.

Про автора

Коментувати