Підсумки ГО «Футбольного клубу «Фламінго» за 2017-й рік

0

У 2017 році команди ФК «Фламінго» з Горішніх Плавнів не приймали участі у Чемпіонаті Полтавської області, але незважаючи на це, у футбольному плані – рік видався дуже насиченим.

Взимку 2017 року, на Чемпіонаті міста Горішні Плавні по футзалу участь приймало одразу три  команди, а саме «Фламінго Ветеран», «Фламінго», та «Кокет».

Команда «Фламінго» зайняла перше місце.

Невдовзі,  дитяча команда «Фламінго» 2004-2005 р. н., стала срібним призером Полтавської області по футзалу.

Також, у березні 2017 року хлопці завоювали бронзу на турнірі «Odessa-Cup», котрий відбувся у місті Южне.

Весною, цього ж року, завдяки підтримці президента ФК «Фламінго», було організовано кубок на призи ФК «Фламінго», у якому приймало участь 14 команд.

Переможцем стала команда «ЧЕ-КА» (с. Піщане).

Команда ветеранів 40+ приймала участь у Чемпіонаті України, зустрівшись із криворіжським «Гірник Ветеран».

Перша зустріч закінчилася з рахунком 1:0, на користь «Фламінго Ветеран». Але у другій зустрічі команді «Гірник Ветеран» все ж таки вдалося здобути перемогу з рахунком 4:0.

З 3 по 30 травня 2017 року у Горішніх Плавнях на спортмайданчику СЗОШ №6  проходили змагання ігор Першості міста з міні-футболу серед трудових колективів підприємств, організацій та установ всіх форм власності.

Під час турніру учасники продемонстрували зіграність та справжню командну підтримку. В доволі напруженій боротьбі змагались 10 команд. В завершальний день, 30 травня, відбувся останній матч між командами ФК «Фламінго» та ВАТ «Полтавський ГЗК».

Чемпіонами міста 2017 року стала команда ФК «Фламінго».

Влітку,  команда «Фламінго» 2004-2005 р. н., відправилась у місто Южне, на літній турнір «Odessa-Cup».

Під час турніру «Odessa-Cup», юні фламінговці не лише підтримували фізичну форму граючи на полі, а й мали змогу добре оздоровитися на морі.

Із серпня по листопад відбувся Чемпіонат міста на призи ФК «Фламінго». Участь приймало 6 команд. Переможцем цього Чемпіонату стала команда із Горішніх Плавнів «АНТОН».

Друге місце зайняла команда «КОКЕТ».

Третє місце – «Фламінго 40+».

Також, по запрошенню команди «Гірник-Спорт» (тренер Пятін С.В), команда «Фламінго»  2006-2007 р. н., двічі приймала участь у турнірах «Весна-2017» та «Золота осінь-2017» (3-є та 4-е місце).

Завершили футбольний сезон гравці команди «Фламінго» 2004-2005 р. н. в фінальній частині ДЮФЛ Полтавської області, де хлопці зайняли 4-е місце.

«Якщо у Федерації футболу Полтавської області нарешті відбудуться зміни, наша команда неодмінно  буде приймати участь у Чемпіонаті Полтавської області».

Микола Завалій

«Окрім усіх офіційних змагань, було зіграно велику кількість товариських матчів та проведено неймовірну роботу у тренувальному процесі.

Ми дуже дякуємо президенту нашого клубу за підтримку, яку ми постійно відчуваємо. Керівництву “Фламінго Текстиль” – за можливість грати на полі у якісній футбольній формі. Директору “Street Style” Завалію Євгенію, за допомогу в придбанні інвентарю. А також, дякуємо всім батькам нашої дружної футбольної родини.

До речі, з серпня 2017 року у нас з’явилась підготовча група юних футболістів 2011, 2012, 2013 років народження. Запрошуємо грати до нас у футбол талановитих і охочих дітей та їхніх батьків. Завітайте вже зараз, щоб згодом зробити свої перші кроки у великому футболі» 

Головний тренер Слива Євгеній

Про автора

Коментувати