У Горішньоплавнівській мерії розповіли, чому зміниться рух на Набережній

0

Публікація у міській газеті «Телеекспрес» ( N46 1131 від 15.11.2017р.) стосовно істотних змін дорожнього руху на Набережній Горішніх Плавнів набула дискусій та багато суперечок у соціальних мережах.

Як вказано в публікації, мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков вважає поворот із вулиці Конституції на вулицю Першопрохідців дуже вузьким та аварійно небезпечним.

Фото: Андрій Куценко

Пан Биков зазначає, що на даному відрізку дороги потік пішоходів і транспорту чималий. В результаті цього облаштують коло. Закінчення робіт з асфальтування намічено на квітень 2018 року.

Фото: Андрій Куценко

Додатково йдеться й про те, що згодом передбачено подальший розвиток 13 та 14 мікраройонів. А саме,  буде побудовано відгалуження і закладено 30 м нової дороги на вул.Конституції у напрямку майбутніх кварталів. Також зазначено, що вже є забудовники, які бажають зводити будинки на березі затоки. Поки що мова йде лише про дві багатоповерхівки.

До речі, нещодавно до редакції «Прозорий Погляд» надійшло фото мера Горішніх Плавнів з оновленим прізвищем. Враховуючи побажання нашого читача, ми опублікуємо це на загальний огляд.

Нагадаємо, Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради оголосив переможцем ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9» на виконання робіт по реконструкція вулиці Конституції. Загальна сума склала 25 млн. 169 тис. 999 гривень.

Зауважимо, що в Горішніх Плавнях вже виконуються роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиць Миру – Гірників, загальною площею 3294 кв. м, а саме будівництво кругового перехрестя у Горішніх Плавнях біля вічного вогню, вартістю понад 2 мільйони гривень.

 

 

 

Про автора

Коментувати