Квитки на міжнародні поїзди нарешті можна буде купити онлайн

0

Публічна акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» планує відкрити онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди в січні 2018 року. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов на прес-конференції.

«Ми плануємо протягом місяця-півтора повністю перевести все міжнародне сполучення на онлайн-продаж. Тут питання в тому, що експлуатація міжнародних поїздів здійснюється не лише «Укрзалізницею», а спільно з іншими країнами. Тому нам потрібно узгодити деякі процедури», — сказав він.

Зазначимо, 2 грудня «Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків на міжнародні потяги в країни Європейського Союзу. У липні «Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж електронних квитків на міжнародний швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 705/706 Київ — Львів — Перемишль.

У січні цього року «Укрзалізниця» повідомила про плани до кінця 2017 року обладнати залізничні вокзали терміналами самообслуговування з продажу квитків на поїзди.

У листопаді 2016 року «Укрзалізниця» запустила мобільну версію свого офіційного сайту з продажу електронних квитків booking.uz.gov.ua. Ця універсальна мобільна версія сайту для замовлення квитків та їх оплати банківською картою за допомогою смартфонів розроблена під будь-яку операційну систему гаджетів.

Про автора

Коментувати