Якою буде зима 2017-2018 в УКРАЇНІ: прогнози синоптиків

0

Зима в Україні в минулі роки завжди славилася великими снігопадами, високими кучугурами і морозними днями.

Про зимові дні і ночі України чимало описано знаменитими письменниками в своїх розповідях. Але останнім часом зими перестали бути суворими і сніжними.

У більшості випадків в більшості регіонів України замість снігу випадають дощі. Де все ж випадає сніг, то він швидко розтане і перетворюється в бруд і болото. Але все ж, іноді природа нагадує українцям минулі часи і радує їх білосніжним покривалом і морозними ранками.

Якщо розглянути прогноз погоди на зиму 2017 – 2018 року в Україні в загальних рисах, то можна з упевненістю сказати, що кардинальних і істотних змін в погоді не буде. Українська зима буде такою ж, як і в минулі роки.

Грудень 2017 року

Оскільки зима нагадає про себе ще в кінці осені, то грудень обіцяє з перших своїх днів подарувати Україні снігопад.

Саме така погода дозволить українцям повернутися в минуле, і згадати снігові і морозні дні тих часів. Звичайно, білизна снігового покривала не надто довго буде радувати людей. Сніг має властивість швидко танути і перетворюватися в болото і бруд.
Кінець грудня дасть можливість людям відчути всю красу зимових, морозних днів.
Синоптики кажуть, що зима 2017 – 2018 року в Україні буде сувора в цей період. У святкові дні кожен українець дізнається, що таке справжній водохресний мороз.
Одним з найбільш важливих аспектів, які впливають на погоду в тому чи іншому випадку є температура повітря. Температура може коливатися від п’яти градусів тепла, до п’ятнадцяти морозу.

За словами синоптиків, жителям України потрібно тримати під рукою і зимове, і не промокає взуття.

Січень 2018 року

Новий рік і перший його місяць принесе невеликі зміни в погодних умовах. У деяких регіонах України їх відчують більше, в інших менше. З року в рік хрещенські свята славляться сильними морозами. Так чого очікувати в новорічні свята?

У перші дні місяця природа покаже всю суворість січня, і нагадає про те, що саме цей місяць є самим морозним.
Холодна погода протримається до середини місяця. На свято Водохреща мороз посилиться і протримається близько декади. А потім поступово буде теплішати, що в наслідок переросте в густі тумани, причина виникнення яких у великій кількості вологи через талого снігу.
Останні дні січня знову змусять людей одягатися тепліше, оскільки повернуться морози. Найбільше зниження температури очікується на заході країни. Там ртутний стовпчик опуститься до позначки -25. Південь України відвідають морози не нижче п’ятнадцяти градусів.
Січнева погода буде морозною, але при цьому опадів в цьому місяці не передбачається. Лише тільки в останні дні січня почнуться снігопади.

Лютий 2018 року

Лютий Україні буде досить мінливим, що не сильно порадує її жителів. Початок місяця принесе значне потепління, яке накриє всю територію країни. Але радіти доведеться недовго, оскільки незабаром почнуться сильні снігопади, а потім температура повітря значно знизиться, і знову повернуться морозні дні.

Незабаром сніг і хуртовини замінить холодний вітер, який змусить людей укутатись в шуби та дублянки, оскільки буде пробиратися до самих кісток. Але незабаром і йому на зміну прийде затишшя, яке призведе за собою сльоту і вологу. Природно, що мало хто зрадіє таких погодних умов.

І в останні дні лютого покаже українцям, що не дарма вони його назвали «лютий», і осиплеться їх рясними снігопадами. Але лютневий снігопад не буде схожий на січневі хуртовини або грудневу холоднечу. Це буде рівномірний і тихий політ сніжинок. Такими снігопадами останній місяць зими начебто попрощається з Україною і поступиться свої права весняним місяцям.

Підводячи підсумок прогнозами синоптиків можна з упевненістю сказати, що зима 2018 року в Україні буде аномально холодна. Незважаючи на те, що природа подарує країні снігопади і морозні дні (адже саме такою зима і повинна бути), не минуть її бруд і болото. Які приносять разом з собою застуду і захворювання.

Але якою б, не була погода взимку 2017 – 2018 роки, найголовнішим є погода в родині кожної людини, а так само, в його душі. Зрозуміло, що взимку потрібно носити теплі речі та взуття, але не варто забувати зігрівати своїх близьких світлою посмішкою і теплим словом. Тільки тоді в душу не закрадутся хрещенські морози. А кому не до вподоби сніжна зима, той може виїхати на різдвяні канікули в теплі країни.

Про автора

Коментувати