КОЛИ БУДЕ ПОРЯДОК НА ПЕРЕХРЕСТІ МИРУ-ГІРНИКІВ У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ?

2

Схвильовані горішньоплавняни занепокоєні ситуацією, яка склалась на недобудованому колі перехресть вулиць Миру-Гірників. Пішоходи перетинають дану ділянку як попало!

Горішньоплавняни дивуються діям чиновників та не зрозуміють, як так можна було полишити без розмітки та знаків дорожнього руху таку небезпечну ділянку дороги. До речі, поряд знаходиться головна лікарня, горішньоплавнівська школа, головна ялинка міста…

У соціальній мережі активіст Андрій Куценко неодноразово підіймає це питання та вважає, що в такому стані, цей недобуд є смертельно небезпечним для містян.

Нагадаємо, що роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиць Миру – Гірників, загальною площею 3294 кв. м, а саме будівництво кругового перехрестя у Горішніх Плавнях біля вічного вогню, вартістю понад 2 мільйони гривень.

Наразі відомо, згідно з додатковою угодою до договору, що в процесі капітального ремонту перехрестя вулиць Миру-Гірників виявилась значна складність будівельно-монтажних робіт, пов’язаних із перевлаштуванням каналізаційного колектору, тому ця причина не дала змоги виконати усі основні роботи в зазначені терміни. Тим самим, за угодами сторін, було прийнято рішення перенести частину невиконаних робіт на 2018 рік.

В результаті – закінчення робіт планується аж на червень 2018 року.

Питання постає одне  – навіщо чекати коли хтось потрапить у біду та хто відповідатиме за халатність горішньоплавнівських чиновників???

Про автора

2 коментарі

  1. Есть люди у которых есть “свое” мнение и остальное неправильное. Не узнаете индивидуама. Неужели не ясна была абсурдность данного стратегически “важного” решения городских проблем. Вот и имеем то что имеем. Берегите себя люди.

  2. Виктор on

    КРИК ДУШИ: ВЕРНИТЕ СВЕТОФОРЫ-ПОБЕРЕГИТЕ ЛЮДЕЙ.

Коментувати