П’ЯТЕРО ПОЛТАВЦІВ ПІДКОРИЛИ «СПОРТИВНЕ СУЗІР’Я» 2017 РОКУ

0

Днями в Києві відбулася офіційна церемонія нагородження  «Спортивне сузір’я  2017». Спортивна спільнота країни вітала кращих атлетів та тренерів за підсумками року. Серед нагороджених і п’ятеро полтавців.

Державні відзнаки на щорічному святі вручали віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Як повідомляють на сайті Міністерства молоді та спорту, полтавці здобули нагороди у таких номінаціях:

«Чемпіон 2017 року»

Лауреатом став Олександр Хижняк – чемпіон Європи з боксу серед чоловіків до 22-х років, чемпіон Європи та чемпіон світу з боксу серед чоловіків, кращий боксер турнірів.

Нагородження Олександра Хижняка (Джерело - соцмережі)Фото: Нагородження Олександра Хижняка (Джерело – соцмережі)

Також нагороду у цій номінації отримала Інна Візір (Мажара) – дворазова чемпіонка (золото в куміте – 68 кг, золото в командному куміте), срібна призерка в куміте абсолют та дворазова бронзова призерка (особиста ката та командна ката) ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор (загалом 5 медалей), що проходили у м. Самсун.

Нагородження Інни Мажари (Джерело - соцмережі)Фото: Нагородження Інни Мажари (Джерело – соцмережі)

 «Світове визнання»

Лауреаткою премії стала Лариса Соловйова – перша в історії чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор, багаторазова чемпіонка та рекордсменка світу.

Лариса Соловйова під час нагородження (Джерело - соцмережі)Фото: Лариса Соловйова під час нагородження (Джерело – соцмережі)

«Тренер сильних духом»

Нагороду отримав Микола Богодистий – Заслужений тренер України,який понад 10 років присвятив тренерській роботі зі спортсменами з порушеннями слуху.

Також лауреатом премії в цій номінації став Олександр Хижняк – особистий тренер свого сина, боксера Олександра Хижняка, який 2017 року став чемпіоном Європи з боксу серед чоловіків до 22-х років, чемпіоном Європи з боксу серед чоловіків та чемпіоном світу з боксу серед чоловіків.

Про автора

Коментувати