На Полтавщині шкільні канікули тривають по-різному

0

Зимовий відпочинок школярів з 29-30 грудня по 14 січня триватиме у Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах, Карлівському, Глобинському, Кременчуцькому, Машівському, Миргородському, Новосанжарському, Пирятинскому, Полтавському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському, Шишацькому районах, Новознамянській ОТГ та Піщанській ОТГ Кременчуцького району, Покровськобагачанській ОТГ Хорольського району, Сергіївській ОТГ, Шишацькій селищній раді (ОТГ), Засульській ОТГ, Великосорочинській ОТГ та Новоаврамівській ОТГ. Про це пише спільнота «Горішні Плавні Online», з посиланням на «ВПолтаві.інфо».

З 27-28 грудня по 8 січня гуляють школярі у Миргороді, Гадячі, до 10 січня – у Великобагачанському районі, до 12 січня – у Недогарківській ОТГ Кременчуцького району, до 14-го – у Глобино. А з 30 грудня до 10 січня відпочиватимуть школярі Білоцерківської ОТГ Великобагачанського району.

З 25 грудня по 8-9 січня влаштували канікули для школярів у Гребінківському, Диканському районі до 10 січня, Зіньківському, Кобеляцькому, Лохвицькому, Решетилівському, Оржицькому районах, с. Пришиб Кременчуцького району.

З 23 грудня по 8 січня мають шанс відпочити від навчання учні Скороходівської ОТГ, Гадяцького, Козельщинського районів. З 2 по 14 січня триватимуть канікули у Котелевському районі, а в Лубенському – до 16-го.

У Полтаві зимові канікули у навчальних закладах триватимуть найдовше в області – 3 тижні: з 2 по 21 січня.

 

Про автора

Коментувати