Магнітні бурі у січні 2018 року

0

Прогноз магнітних бур у січні 2018 підкаже, наскільки активним і небезпечним буде Сонце на Новий рік і Різдво 2018.

Виходячи з прогнозу, на початку 2018 року очікується кілька спалахів сонячної активності. Неприємність полягає в тому, що деякі з них припадають саме на новорічні свята — безпосередньо на Новий рік 2018, Різдво, а також Старий Новий рік. А тому тобі слід бути напоготові, щоб магнітні перепади не застали зненацька, не підірвали здоров’я і не зіпсували свята

Магнітні бурі у січні 2018 року

Протягом січня 2018 року очікується помітний прояв сонячної активності.

Магнітні коливання можливі 2, 7, 8, 14, 16, 20, 21, 29, 30 числа.

Магнітні бурі очікуються 1, 13, 15, 28 числа.

Магнітні бурі у січні 2018 року – причина виникнення

Геомагнітні збурення на Землі відбуваються кілька разів на місяць через процеси, що виникають на Сонці, особливо в області темних плям. Під час сонячних спалахів частинки плазми з величезною швидкістю вириваються в космос і, досягаючи нижніх шарів земної атмосфери, викликають бурі на нашій планеті.

Магнітні бурі у січні 2018 року – погане самопочуття

Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії.

Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі. Вчені й досі не знайшли точної відповіді на питання, чому сонячна активність здатна сильно впливати на наш організм. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини може бути стан її здоров’я на цей момент. Здорові ми чи хворі, в якому стані наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів — всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.

Крім того важливим чинником є ​​помисливість. Вважається, що лише 10% людства дійсно страждає від надмірної сонячної активності, а інші 90 придумують собі симптоми і вірять у них.

Чи так це насправді — вирішувати і перевіряти тобі. Ми же можемо порадити, як поводитися під час магнітних бур у січні 2018 року.

Що робити, щоб легше пережити магнітні бурі у січні 2018 року:

  • обмеж роботу, що вимагає підвищеної уваги і зосередженості, або відклади її на інший час;
  • намагайся уникати стресових ситуацій;
  • більше відпочивай і гуляй на свіжому повітрі;
  • стеж за своїм артеріальним тиском;
  • вживай заспокійливі засоби: валеріану, собачу кропиву, глід, шавлію, заспокійливі чаї;
  • виконуй рекомендації свого лікаря і завжди май при собі необхідні ліки;
  • харчуйся правильно, щоб знизити рівень холестерину в крові. Рекомендується рослинна дієта, вживання натуральних соків, відварів, цикорію, молочна дієта і нежирне м’ясо. Виключи у цей період вживання алкоголю.

Про автора

Коментувати