«Заморожене» майно Януковича купили два олігархи

0

Українські бізнесмени здійснили купівлю-продаж певної кількості незаконних активів, що належать оточенню екс-президента України Віктора Януковича, про що йдеться в розслідуванні катарського телеканалу Al-Jazeera.

6219_15153877_d0b0a264dd34624fc50c3b5bd13b86814c09b043.jpg (71.3 Kb)

Як повідомляється, телеканал заволодів непідписаний копією угоди, в якому покупцями заморожених активів горе-президента Віктора Януковича виступають магнат у сфері нерухомості Павло Фукс, який зробив свій стан в Москві, а також газовий олігарх Олександр Онищенко.

В цей же час деякі інші документи вказують на те, що продавцем цих самих активів був Сергій Курченко — олігарх-втікач з України, який переховується зараз в Москві, який також відомий як «сімейний фінансист» Віктора Януковича. У наявному в розпорядженні Al-Jazeera контракті вказується, що Фукс і Онищенко виплатять тридцять мільйонів «зелених» у формі готівки і приватного літака за зареєстровану на Кіпрі компанію Quickpace Limited. Відомо, що ця компанія утримує бонди і готівку на 160 мільйонів доларів, які були заморожені українським судом через підозри, що ці активи були отримані злочинним шляхом.

Про автора

Коментувати