У Горішніх Плавнях починають формувати ”Зелений список” пацієнтів

0

5 лютого у Горішніх Плавнях буде розпочато формування в чорновому варіанті “зеленого” списку. Про це інформує управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради.

Для зручності пацієнтів і для зменшення навантаження на лікарів ПМД під час надання медичних послуг прийнято рішення тимчасово  в кабінеті №311 (третій поверх) розташувати колл-центр ”Зелений список” для збору необхідної інформації.

При собі необхідно мати паспорт, для дітей свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, адресу власної електронної скриньки, номер контактного телефону(мобільного).

Після реєстрації в електронному “Зеленому списку” пацієнтам з даного реєстру буде видано ідентифікатор медичної картки пацієнта.

Режим праці колл-центру  ”Зелений список” – щоденно, крім суботи  та неділі, з 9-00 до 15-00, перерва – з 12-00 до 12-30. Реєстратор колл-центру ”Зелений список” Москова Вікторія Миколаївна. Контактний телефон – 0675043212

Довідково

Зелений список — це перелік медичних послуг, які на 100% сплачуватиме держава через страховика — Національну службу здоров’я України. І що важливо: обсяг медичної допомоги зафіксовано у законі і зменшити його буде неможливо.

До зеленого списку увійшли:

— паліативна допомога
— невідкладна допомога: наприклад, операції з гострого апендициту, травми, переломи тощо.
— первинна допомога: послуги сімейного лікаря, педіатра, терапевта.

Ці випадки — саме ті, у яких пацієнт чи лікар не має замислюватися про гроші, а повинен мати гарантії від держави на виконання професійних обов’язків або отримання якісної медичної допомоги.

Про автора

Коментувати