У Горішніх Плавнях представили нового директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

0

Тетяну Григорівну Кириченко призначено директором ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 1 лютого 2018 року за результатами конкурсу на заміщення даної вакантної посади. Про це інформує сайт Горішньоплавнівської міської ради.

Новий керівник закладу, 1972 року народження, закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка у 1994 році за спеціальністю «Математика, фізика, інформатика і обчислювальна техніка». Педагогічний стаж 23 роки.

З 1994 року працювала учителем математики та інформатики в СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, з 2015 року — за сумісництвом методистом міського методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради.

Упродовж 10 років була учасником, а згодом і координатором Всеукраїнського експерименту «Використання сучасних ІКТ у навчально-виховному середовищі «1 УЧЕНЬ: 1 КОМП’ЮТЕР» на базі шкільних нетбуків INTEL, який упроваджувався в гімназії ім. В.О. Нижниченка.

З 2017 року – координатор регіонального експерименту «Методична система впровадження освітньої робототехніки в дошкільному та загальноосвітньому навчальних закладах», який упроваджується в 4-х закладах освіти м. Горішні Плавні.

1 лютого нового директора представили педагогічному колективу ЗОШ №2 міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода.

Про автора

Коментувати