Батько школярки помстився її однокласнику чоловічим способом

2

У школі №4 міста Горішні Плавні батько 9-класниці напав на її однокласника.

Як повідомила Кременчуцькій газеті мама потерпілого, на одній із перерв дівчина покликала за собою хлопця, пояснивши, що його начебто кличе класний керівник. Той вийшов із кабінету і отримав удари від її батька.

Мама хлопця каже, що чоловік спершу схопив хлопця за горло та почав душити, пізніше двічі вдарив рукою по обличчю та кулаком у живіт. Хлопець відштовхнув чоловіка, однак той наказав підлітку йти за ним «розбиратися» на вулицю та почав його туди виштовхувати.

Все це зупинила класний керівник, яка побачила протистояння. Після цього батько швидко зі школи ретирувався, додавши, що «сам розібрався, як батько, та як вважав за потрібне».

Зараз мати побитого хлопця планує везти хлопця до місцевої лікарні, адже за її словами, на щоках у сина лишилися сліди від ударів та наразі хлопця нудить.

Після лікарні планує звертатися до правоохоронних органів.

Як з’ясувалося, причиною конфлікту став невдалий жарт однокласника дівчини, коли перервою раніше він направив руку товариша на сідниці однокласниці. А пізніше у класі однокласники зі сміхом обговорювали дану ситуацію.

Про автора

2 комментария

Коментувати