ФК «ФЛАМІНГО» ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

0

21.02.2018 Відбулось засідання представників Федерації  футболу Полтавщини.

На виконкомі Громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» обговорили ряд важливих питань.

По-перше, обрали голову, а саме — чинного очільника Полтавської ОДА Валерія Головка, заступника та членів ревізійної комісії. По-друге, затвердили склад постійних комітетів. Крім того, розглянули кандидатури 12 районних футбольних організацій, які побажали приєднатися до Федерації футболу Полтавщини. Наостанок прийняли календарний план заходів на 2018 рік.

Сподіваюся, тісна співпраця між виконкомом та членами громадської спілки сприятиме розвитку аматорського футболу в Полтавській області. Про це повідомляє у своєму фейсбуці  Валерій Головко

Також на засіданні обговорили основні питання  чемпіонату області, та за яким форматом будуть проводитись змагання. Всього розраховують на приблизно  32 команди з області.

Група А: Кременчук, Горішні Плавні(ФК «ФЛАМІНГО») , Полтава, Чутове, дві команди з Кобеляк, Козельщина, Нові Санжари, Машівка, Котельва, Карлівка(Цукровик), Карлівка(Аргус), Сокіл(Полтавський), Диканька, ДЮФШ ФК «Ворскла».

Група Б: Лазірки, Савинці, Рокита, Лубни, Зіньків, Гадяч, Пирятин, Заводьске, Сенча, Хорол, Чорнухи, Оржиця, Очеречувате, Семенівка, Глобине, Великі Кринки, Гребінка.

Як відомо, у ФК «ФЛАМІНГО» до минулої футбольної Федерації у полтавській області  та суддівської колегії було багато запитань.

У новому сезоні, паралельно з основним чемпіонатом будуть змагатися дитячі футбольні команди з гравцями до 2001 року народження включно. В них також візьмуть участь юні вихованці ФК «ФЛАМІНГО».

Про автора

Коментувати