Звернення начальника поліції Полтавщини

0

Шановні учасники дорожнього руху!
У зв’язку із погіршенням погодних умов, що суттєво ускладнили дорожній рух автодорогами області, за моїм наказом поліція Полтавщини переведена на посилений варіант несення служби!

Разом із працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій та дорожними службами ми вживаємо максимальних заходів щодо забезпечення безпечного проїзду автотрасами області та надання допомоги громадянам, які застрягли у снігових заметах!

Акцентую увагу, що особливо ускладнений рух на автодорозі Київ-Харків (від Красногорівки до Полтавського району) та на автодорозі Решетилівка – Кобеляки – Царичанка – Дніпропетровськ (від Решетилівки до с. Бутенки, Кобеляцького району). Також ускладнений рух транспорту на окремих ділянках автодороги Полтава-Олександрія.

У зв’язку з цим, закликаємо водіїв утриматися від поїздок на далекі відстані без нагальної потреби. Сприяти дорожним службам в очищенні доріг і вулиць від сніжного покриття.

Якщо так сталося, що вам терміново необхідно їхати в дорогу, обов’язково візьміть із собою теплі речі та гарячі напої.

Максимально зарядіть мобільні телефони та заправте пальним повні баки автомобілів

У разі потрапляння у сніговий полон чи іншу неприємну ситуацію – негайно телефонуйте “102” або “101”, щоб поліція та рятувальники вчасно могли вам допомогти.
Прислухайтесь до порад. І будьте обережними!

Керівник ГУНП у Полтавській області
полковник поліції Андрій Замахін

Про автора

Коментувати