Українці можуть безкоштовно отримати освіту за кордоном

0

Найкращі університети світу відкривають свої двері для українців. Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука розпочала прийом заявок на отримання грантів. Мета – не просто дати якісну освіту закордоном талановитим українцям, але – зібрати в Україні групу професіоналів, які змінять державу.

«Ми фокусуємось на найперспективніших напрямках для України. Це державне управління, публічне право, аграрні науки, зелена енергетика, аерокосмічна інженерія та екологічні науки. Але, якщо ви плануєте вступати на якусь цікаву міждисциплінарну програму, якої немає в Україні, то ми також можемо розглянути вашу заявку», – розповідає координатор проекту «Всесвітні студії» Маргарита Чєлакова.

Обов`язкова умова для участі у програмі “Всесвітні студії” – повернутися в Україну для роботи за фахом щонайменше на 5 років.

«Філософія нашої програми в тому, що ми повинні побудувати генерацію нових лідерів, створити групу change-мейкерів, які зможуть робити зміни в країні та впливати на трансформацію позитивного іміджу України в світі.

Про автора

Коментувати