«Забута» споруда посеред Горішніх Плавнів

0

Жителі Горішніх Плавнів скаржаться, що влада не поспішає ремонтувати фізкультурно-оздоровчий комплекс що на вулиці Добровольського. Всі вже давно забули, коли востаннє він, навіть, оновлювався, горішньоплавняни турбуються, що бездіяльність можновладців призведе до травматизму, а також подорожчання ремонту в майбутньому, тому потребують уваги до цієї проблеми.

Оглянувши будівлю, ми самі переконалися, що ФОК дійсно потребує ремонту, адже насьогодні стан справді жахливий. Обдертий фасад, потріскані стін, туалет розвалюється, покрівля немов решето, покриття на підлозі небезпечне для занять спотром…

Насьогодні це такі реалії відношення горішньоплавнівських чиновників до містян. Необхідно терміново провести капітальний ремонт, адже зайнятя спортом в даному місті стають вкрай небезпечними.

Здається враження, що влада не вбачає нагальної проблеми та не поспішає виділяти кошти для ремонту даного закладу. Очевидно одне, тепер для чиновників фізкультурно-оздоровчий комплекс — як чемодан без ручки.

Громадська організація «ЗАПОРУКА» наполягає, що фізкультурно-оздоровчий комплекс повинен стати безпечним і максимально продуктивним, стояти на сторожі зміцнення здоров’я і фізичного розвитку всіх жителів міста Горішні Плавні.

Про автора

Коментувати