Розенко пояснив, як видаватимуть гроші на проїзд

0

Кабмін запровадив монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

“Пільги будуть надаватися або в безготівковій, як є зараз, або готівковій формі. Це норма Закону. Зважаючи на те, що пільги на транспорт зараз фінансуються з місцевих бюджетів Кабмін надав право саме місцевим органам вирішувати питання безготівкової чи монетизованої форми пільг”, – написав у Facebook віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

За його словами, органи місцевого самоврядування отримали право встановлювати будь-яку кількість поїздок для пільговиків – але не менше, ніж диктує мінімальна соціальна норма. Тобто не менше 30.

“Обмежень у “30 поїздок у місяць” уряд не затверджував. Було затверджено мінімальну соціальну норму. Це гарантія. Нижче якої місцевий орган влади не має право розраховувати монетизовану виплату пільговику”, – прокоментував чиновник.

Уряд розробляє програму монетизації субсидій для оплати комунальних послуг. З 1 січня 2018 року вона діятиме для постачальників послуг, ОСББ та жеків. Після того, як перевірять рівень доходів і складуть реєстр субсидіантів, зміни торкнуться населення. Українцям перераховуватимуть гроші на оплату комунальних на персональні соціальні картки. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, монетизація субсидій для населення має запрацювати з 1 січня 2019 року.

Про автора

Коментувати