У Верховній Раді будуть два нові нардепи: що відомо про майбутніх парламентарів

0

У Верховній Раді звільнилися два місця – нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Валерій Пацкан став головою Рахункової палати, а нардепі від «Народного фронту» Людмила Денісова стала уповноваженою з прав людини в Україні. Відповідно на їхні місця прийдуть наступні в черзі у виборчих списках 2014 року.

Замість Пацкана до Ради зайде колишній міністр юстиції Роман Зварич. Він у списку БПП був під №82. Про це пише «Українська правда». Зварич на час виборів тимчасово не працював, судимостей не має, безпартійний, проживає в Києві.

Зварич був народним депутатом чотирьох скликань: утретьому і четвертому скликаннях — від «Народного Руху України», у п’ятому і шостому — від «Нашої України» Віктора Ющенка. Він був міністром юстиції в урядах Юлії Тимошенко (2005 рік) та Віктора Януковича (2006 рік).

2005-го навколо Зварича виник скандал. Журналісти УП дізналися, що він не отримував диплому від Колумбійського університету, про який раніше говорив. Після цього колишній міністр юстиції зізнався, що не мав юридичної освіти і заявляв, що він «ніколи не говорив, що її має».

Михайло Побочіх стане нардепом замість Денісової. Він включений до виборчого списку під №81 від партії «Народний фронт». Проживає у Боярці, судимостей не має. Працював заступником начальника управління експлуатації інформаційних систем в «Ощадбанку».

Про автора

Коментувати