В Україні підписали закон, який торкнеться всіх водіїв

0

Поліція в Україні відтепер отримала право евакуювати автівки, які ускладнюють рух транспорту та пішоходам. Відповідний закон підписав президент Петро Порошенко. Він вступає в силу через 180 днів після опублікування.

Автомобілі підлягатимуть евакуації у разі знаходження їх на проїжджій частині у два чи більше рядів, на трамвайних коліях та залізничних переїздах, на шляхопроводах, пішохідних переходах чи навіть на відстані менше десяти метрів від “зебри”.

Також автівки примусово евакуюватимуть у разі паркування на відстані менше тридцяти метрів від зупинок громадського транспорту, менше 10 метрів від місця виконання дорожніх робіт тощо.

Причину евакуації мають фіксувати, а власник транспортного засобу повинен отримати відповідне повідомлення. Постанову ж про адмінстягнення можуть винести без присутності громадянина, який порушив правила паркування.

Окрім того, за порушення паркування накладається штраф в 20-кратному розмірі від вартості однієї години користування парковкою. Штраф за стоянку в місцях для інвалідів становитиме вже 30-кратну вартість парковко-години.

Про автора

Коментувати