З 1-го квітня подорожчали залізничні квитки

1

Тариф на перевезення пасажирів у внутрішньому залізничному сполученні з 1 квітня буде підвищено на 1 процентний пункт. Про це пише ЦТС.

Таке підвищення пов’язане із застосуванням коефіцієнтів індексації тарифів в залежності від календарних періодів.

Відповідні коефіцієнти були зафіксовані наказом Міністерства інфраструктури від 19.03.2012 та змінами в тарифах, внесеними наказом МІУ від 21.07.2014.

Так, з 1 по 27 квітня застосовується коефіцієнт 1,02 (у березні застосовувався коефіцієнт 1,01), а в період травневих свят – з 28 квітня по 8 травня – коефіцієнт 1,03.

Разом з тим, вже 9 травня (і тільки в цей день) квиток можна буде купити зі знижкою 20%.

Дешевше придбати залізничний проїзний документ можна тільки 31 грудня, коли застосовується коефіцієнт 0,7.

В цілому, вартість коливається в залежності від сезону: чим більший попит на перевезення, тим вища ціна.

Літні перевезення одні з найдорожчих для пасажирів, дорожчі – лише в період з 25 по 30 грудня, коли діє коефіцієнт 1,1.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2018 року очікувалося підвищення тарифів на залізничні пасажирські перевезення на 12%, а в цілому до кінця року – на 25%. Але в кінці березня стало відомо, що відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури ще знаходиться на узгодженні в ряді органів. При цьому, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що підвищення тарифів має відбуватися одночасно з підвищенням якості послуг.

Про автора

1 коментар

  1. можливо то щось інше перевіряли (часом хтось помилково стає в чергу пріоріті і може йому ткнули носом що в нього не пріоріті а збоку здалося що мова про штамп ) У мене місяць тому було дуже багато перельотів ryanair по шенгену і ніяких штампів я не ставила -роздруковувала в готелі квиток і відразу ішла на посадку в літак.А з України так це обовязково -бо в мене був випадок, що я у Львові при перельоті візейром забула поставити штамп ,то мужичок який провіряв квитки перед контролем на безпеку мене завернув і сказав ей гражданочка давай іди штамп ставити

Коментувати