Через повінь екстрені служби Полтавщини працюють у посиленому режимі

0

Поліція забезпечує об’їзди затоплених та пошкоджених паводком ділянок автодоріг, рятувальники відкачують воду та допомагають на човнах населенню евакуюватися із заводнених територій, а дорожні служби вживають заходів щодо відновлення руху транспортних засобів на відновлення пошкоджених ділянках автодоріг.

При плануванні поїздок варто врахувати наступну інформацію:

  • На автодорозі «Диканька – Решетилівка – Велика Рудка — Суми – Полтава» в селі Веселівка через прорив дамби затоплено проїжджу частину. На сьогодні рух автотранспорту відновлено, але періодично виникають складності в русі.
  • У селі Лютенька, Гадяцького району, талими водами підтоплені десяток будинків. Рятувальники та поліція допомагають місцевому населенню.
  • З 1 квітня на автодорозі «Полтава – Суми», на відрізку дороги між селом Деревки та Любка, Котелевського району, у зв’язку із затопленням проїжджої частини та насипу узбіччя, працівниками облавтодору обмежили рух транспортних засобів.
  • На території Лубенського району автодорога «Лубни – Кононівка», на відстані 400 метрів від села Кононівка, через паводок утворилася вимоїна проїжджої частини — на сьогодні перекрита одна смуга руху та проводяться ремонтні роботи.
  • Також на автодорозі «Лубни – с. Засулля» обмежено рух вантажних автомобілів на мосту через річку Сула.
  • На території Чорнухинського району частково підтоплені села Луговики, Бубни та прибуває вода до сіл Вороньки, Мелехи та Загребелля.

Полтавців просять дотримуйтеся правил особистої безпеки, допомагати один одному, слідкувати за дітьми та літніми людьми. При проблемах телефонувати «102» або «101».

Міжнародна траса Київ-Харків також місцями перетворилася на море:

Про автора

Коментувати