Піар понад усе: скільки громада Горішніх Плавнів платить за рекламу Дмитра Бикова

0

Що важливіше – висвітлення роботи міського голови чи, скажімо, ремонт в фізкультурно-оздоровчому комплексі що на вулиці Добровольського, де займаються діти?

Горішньоплавнівська влада щороку витрачає чималі кошти на інформування населення про свою “діяльність”, а тим часом у бюджеті міста залишаються незакритими багато актуальних питань.

Дмитро Биков – перший міський голова Горішніх Плавнів, який системно і свідомо витрачає міський бюджет на рекламу себе особисто. Він частенько майорить не лише у комунальних ЗМІ, які фінансуються з міського бюджету. Приватний телеканал регулярно транслює прямі ефіри та програми за його участю, а платить за них громада міста.

Щоб подивитись через екран на міського голову горішньоплавнянам цьогоріч прийдеться викинути аж 114 тисяч гривень за 12 послуг.

Тобто, ціна за один ефір коштує 9500 UAH з ПДВ. Замовні послуги  висвітлюватиме міський телеканал «ГОК ТВ». Інформацію про дану закупівлю можна переглянути на сайті електронних публічних державних закупівель  «Prozorro».

«ГОК ТВ» називає себе незалежним засобом масової інформації. От тільки незалежним його назвати важко, адже діяльність мера висвітлюється виключно в позитивному напрямку.

Зауважимо, що дану передачу транслюють лише раз на місяць о 19 годині в останній четвер.

Нагадаємо, що минулого 2017 року, на піар мера з “голубого екрана” було витрачено 108 тисяч гривень.

Також додатково виділяються бюджетні кошти на транслювання сесії міської ради. У 2018 році депутатські засідання коштуватимуть горішньоплавнянам 59 тисяч гривень.

Багато активістів висловлюють своє занепокоєння тим, що кошти бюджету використовуються на висвітлення роботи чиновника таким чином. Але судячи з “реакції”, мабуть, пан Биков вважає, що використання коштів громади на такий піар – це “нормальна практика” і “чесний спосіб”!

 

Про автора

Коментувати