Спецпенсії в Україні зникнуть: що варто знати

0

За словами заступника Міністра соцполітики Миколи Шамбіра, завдяки пенсійній реформі, в Україні скасували спеціальні пенсійні виплати для високопосадовців – державних службовців, суддів і прокурорів.

Відтепер пенсійні виплати нараховуються за єдиними для усіх прозорими правилами, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Утім, людям, які вже отримують пенсії за спеціальними законами, ці виплати не перераховуватимуться.

З часом, висловив переконання чиновник, “спеціальні пенсіонери” самі перейдуть на єдині “стандарти”.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як змінилися пенсії українців з 1 жовтня минулого року. Верховна Рада 288 голосами ухвалила пенсійну реформу Кабінету Міністрів, попередньо внісши майже півтисячі правок.

Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав новий розмір мінімальної пенсії в Україні. Вона складатиме 1452 гривні.

Крім того, за словами глави Комітету з питань соцполітики, зайнятості та забезпечення ВР Людмили Денисової, загалом розглянули 2144 поправки, більшість з них було відхилено. Головною правкою, яку схвалив комітет, є введення з 1 січня 2019 року другого рівня пенсійної системи, яка передбачає введення особистих накопичувальних пенсійних рахунків для працівників, молодших 35 років.

Про автора

Коментувати