Про найменування нових вулиць у мікрорайоні Низи в місті Горішні Плавні

0

02 квітня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради пройшло засідання постійної комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Горішні Плавні.

На порядку денному було питання про найменування нових вулиць у мікрорайоні Низи в місті Горішні Плавні. Заслухали коментарі начальника управління архітектури і містобудування Людмили Кириченко до проекту рішення «Про найменування нових вулиць в мікрорайоні Низи у місті Горішні Плавні». Людмила Кириченко зауважила, що потреба в найменуванні нових вулиць виникла у зв’язку з тим, що було сформовано земельні ділянки для виділення учасникам бойових дій на Сході України для індивідуальної житлової забудови. Для здійснення процедури відведення земельних ділянок необхідно вказати їх адресу в технічній документації. Повідомила, що сьогодні за результатами розробленого детального плану частини території перспективної житлової забудови мікрорайону Низи отримано 100 земельних ділянок.

На даний час тривають роботи з розроблення технічної документації щодо інвентаризації зазначеної території, за результатами якої будуть оформлені земельні ділянки для індивідуальної житлової забудови. Відповідно до Порядку набуття земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування житлових будинків у місті Горішні Плавні, земельні ділянки даного цільового призначення будуть надаватися в оренду. Якщо протягом періоду, на який укладено договір оренди, громадянин не розпочне будівництво, право користування земельною ділянкою буде припинено, а земельна ділянка надано в оренду наступному учаснику бойових дій згідно з чергою.

Запропоновано дати наступні назви новим вулицям у місті Горішні Плавні:

Назва вулиці Допустимі скорочення
вулиця Марії Башкирцевої вул. М. Башкирцевої
вулиця Володимира Вернадського вул. В. Вернадського
вулиця Раїси Кириченко вул. Р. Кириченко
вулиця Юрія Кондратюка вул. Ю. Кондратюка
вулиця Платона Майбороди вул. П. Майбороди
вулиця Василя Симоненка вул. В. Симоненка

Заслухали інформацію про відомих діячів Полтавщини, на честь яких запропоновано назвати нові вулиці.

Члени постійної комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Горішні Плавні опрацювали пропозиції щодо назв вулиць та погодили проект рішення до розгляду депутатів Горішньоплавнівської міської ради на засідання сесії міської ради у квітні. Вищезазначений проект рішення також буде розглянуто на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів.

Про автора

Коментувати