В Ощадбанку попередили про ще один шахрайський сайт-клон

0

Керівництво державного Ощадбанку виявило ще одну шахрайську копію свого сайту. Повідомляється, що цей ресурс повністю копіює не лише дизайн, а й контент офіційної сторінки банку.

Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті державної фінустанови.

Як зауважили працівники Ощадбанку, головна відмінність між офіційним і шахрайським сайтами – це їхня адреса. Так, адреса офіційного сайту Ощадбанку – https://www.oschadbank.ua, натомість на шахрайський ресурс можна було перейти за таким посиланням – http://oschadnybank.com.ua (наразі вже заблоковано).

«Попереджаємо, що Ощадбанк не має жодного стосунку до сайту http://oschadnybank.com.ua та розміщеної на ньому шахрайської копії онлайн-банкінгу. Нагадуємо, щоб убезпечитись від шахраїв, потрібно користуватись сайтами, адреса яких починається з https://», – наголошується у повідомленні.

Додамо, у звязку із ситуацією Ощадбанк має намір звернутися до Департаменту кіберполіції Національної поліції та Служби безпеки України, аби вони заблокували вищезазначену шахрайську сторінку. Крім того, буде проінформовано і Національний банк України.

Нагадаємо, наприкінці березня в Ощадбанку сповістили про фішингового двійника oschadbk.com.

Про автора

Коментувати