До уваги одержувачів субсидії, які мають борги з оплати житлово-комунальних послуг

0

У зв’язку з закінченням опалювального періоду у травні 2018 року органами соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період).

Згідно діючого законодавства субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Інформацію про заборгованість органам соцзахисту нададуть організації-надавачі житлово-комунальних послуг в травні поточного року.

У зв’язку з цим всім одержувачам субсидій, у яких є борги з оплати будь-яких житлово-комунальних послуг необхідно до 01 травня 2018 року звернутися до організацій, які надають вказані послуги, та вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію.

Одночасно звертаємо увагу, що у разі надходження до управління соцзахисту інформації про наявні прострочені борги в загальній сумі понад 340 грн, субсидія буде перепризначена після документального підтвердження їх сплати або укладення договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (якщо документальні підтвердження будуть надані протягом 2-х місяців – субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку – з місяця надання документальних підтверджень).

Директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

Про автора

Коментувати