У Горішніх Плавнях розрили нову вулицю Першопрохідців

0

У Горішніх Плавнях на вулиці Першопрохідців зірвали асфальтне покриття та бордюри вщент.

Коли збираються відновлювати її в колишній стан — невідомо. Про це у соціальній мережі написала горішньоплавнянка, яку обурила сама ситуація.

До речі, Першопрохідців — досить нова вулиця у Горішніх Плавнях. Вона була сформована близько 5 років тому. Асфальтне покриття на даній ділянці було придатне для використання, як для автомобілістів так і для пішоходів.

Містянин Олександр Волошин коментує дану ситуацію так:

«Вы все правильно говорите, кроме ямочного ремонта. Если Вы не видели, то прошлой осенью, по Первопроходцев полностью сняли асфальт, углубили под дорогой подушку, сделали новую подушку и поскольку уже была глубокая осень построили черновой слой асфальта, что бы дать возможность ездить зимой. По технологии все сделано правильно. Вопрос в другом. Зачем все это надо было начинать перед зимой? Кстати все это должно утверждаться на сессии местных советов. И теперь возникает вопрос к депутатам. Впрочем вопросов нет. Кого выбрали те і маємо»…

На сьогоднішній день, дорога і бордюр, включаючи під’їзд до торгівельного центру «Мікс»  — зруйновані і це в 10 метрах від центрального проспекту.

Нагадаємо, Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради оголосив переможцем ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9» на виконання робіт, а саме – «Реконструкція вулиці Конституції м. Горішні Плавні Полтавської області». Загальна сума зросла аж до 27 млн. 385 тис. гривень, а була — 25 млн. 169 тис. 999 гривень.

Реконструкція полягає в ремонті дорожнього та земляного полотна проїжджої частини вулиці Конституції на ділянках загальною довжиною 2466,5 м. і влаштуванні кільцевих нерегульованих розв’язок на перетині вулиці Конституції з вулицями Добровольського, Миру та Першопрохідців.

Скоро побачимо, що буде за новий «чудо-асфальт»!

Про автора

Коментувати