Сезон «перебудови» у Горішніх Плавнях: чому дороги знову «на паузі»?

1

У Горішніх Плавнях починається сезон перероблення ремонту дорожнього покриття. Попри те, що в минулому році в горішньоплавнівські дороги закатали сотні тисяч бюджетних коштів, тепер багато роботи доводиться починати заново — нове покриття після морозів зійшло разом з льодом. Особливо актуальною ця проблема є для центральних вулиць міста, де є велике скупчення транспорту.

Ще в минулому році горішньоплавнівські чиновники, а саме мер міста Дмитро Биков рапортували про глобальне оновлення доріг та піарилися на тлі будівельної техніки. Але виявляється, що роботи доведеться скоріш за все переробляти — ремонту вистачило менше ніж на рік.

Відремонтовані дороги: ями та міське «море»

Ще того року автомобільну дорогу на вулиці Миру розкуйовдили, щоб створити коло. Звісно, горішньоплавнян це принесло багато незручностей. Мало того, що доводилось стрибати, щоб не потрапити у ями та не зламати ноги, та ще й скоріш бігти аби не зачепила якась машина, бо саме на цій ділянці не було жадного дорожнього знаку, всі їздили як хотіли…

Активісти міста неодноразово звертались з цим питанням до комунальників, і ось трапилось диво! Через тривалий час, нарешті, вони спромоглися поставити пару-трійку знаків, щоб від них відчепилися.

Нагадаємо, що роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиць Миру – Гірників, загальною площею 3294 кв. м, а саме будівництво кругового перехрестя у Горішніх Плавнях біля «Вічного вогню», обходиться понад 2 мільйони гривень.

Вже зараз на відремонтованих дорогах, які були нібито залатані в 2017 році, зустрічаються ями і глибокі тріщини.

Відкритим залишається і питання стосовно зливової системи всього міста. «Видно, що дороги «промокають» наскрізь. Обурені водії, змушені все частіше ремонтувати свої автомобілі після їзди у Горішніх Плавнях. Містом вже ходять чутки, що автомайстерні «відстібають» процент меру, щоб той в свою чергу «зробив» якомога більше розритих доріг.

На окрему увагу заслуговує ситуація нової кільцевої розв’язки, яку роблять на перехресті вул. Миру-Конституції. Тут ремонті роботи спровокував проблеми як для городян, так і для автомобілістів. По-перше, після дощу утворюється величезна калюжа, по-друге, стоїть лише один дорожній знак, який вказує на «головну дорогу». Тобто, одні водії бачать, інші ні. Звісно, якщо деякий час поспостерігати як їздять автівки на цій ділянці, то можна зробити висновок, що нове коло там зовсім не потрібно!

 

Все більше стають непридатними дороги у приватному секторі Піддубне, до яких чергу на ремонт поки не дійшов. Один із прикладів, це відео, яке у соціальній мережі оприлюднила горішньоплавнянка. Даний відрізок конкретно показує, що коїться з дорожнім покриттям в цьому місці. Додамо, що дороги в такому стані майже по всьому приватному секторі Горішніх Плавнів.

Зазначимо, що не тільки дорога в жахливому стані на проїжджій частині, але і пішохідний тротуар, прилеглий до неї, також перебуває весь у ямах та тріщинах. Тротуари, мабуть, влада Горішніх Плавнів не збирається робити зовсім, всім байдуже. Самі місцеві жителі вже втратили надію, що хтось зверне увагу на їхній дискомфорт та вивихнуті ноги, тому своїми силами закладають ями щебенем, але все марно, нічого не допомагає.

Шкода й людей з особливими можливостями, й молодих матусь з візочками, бо пройтись містом – це нібито зробити фізичне навантаження, адже вся прогулянка стає однією суцільною трасою з перешкодами.
Страждають також і велосипедисти. Нібито зробили велодоріжки…Про їх «стан» — судіть самі. Ями та «лежачі поліцейські» роблять їзду на двоколісному транспорті майже неможливим.

Рекорди Горішніх Плавнів

У Горішніх Плавнях систематично не складається з якісним ремонтом доріг. Наше місто можна назвати рекордсменом по невдачах в цій сфері.

У 2016 році було проведено ремонт дороги, біля міського яхт-клубу та екс-профілакторію. Як зазначено в документації — на бетонне покриття було укладено дорожню плитку. У багатьох місцях ґрунт під нею просів, в результаті чого поверхня стала нерівною. Витрати на впорядкування зазначеної території обійшлися горішньоплавнянам понад 5,5 млн гривень. До речі, плитка вже осипається, хто не бачив – гайда на екскурсію!

Теж саме стосується і вулиці Гірників на яку «закатали» понад 10 млн. бюджетних гривень.
Глобальне перероблення ремонту на вулицях, які були відремонтовані в минулому та позаминулому роках виглядає принаймні безглуздо!

Однозначно повинен бути здійснений ремонт частини доріг, частини! Але на даний час визначити обсяги лиха, які нариті в Горішніх Плавнях практично неможливо. Тому, пан Биков зі своїми колегами роблять все як найшвидше, а саме проводять швидше тендера та «освоюють» бюджетні кошти, а те що все місто перерили, то вже інше питання.

Як стверджують горішньоплавнівські чиновники, підрядники виконують роботи й виправляють недоробки, або очікують зміни погоди. Але, якщо подивитись, то майже всі об’єкти «стоять»! Адже, «свої» фірми повсюди не встигають, а кошти все «освоєні».

 

Про автора

1 комментарий

  1. Александр on

    Завтра дождь обещают, так что будут асфальтировать .

Коментувати