Урядовці прояснили ситуацію з медичними довідками для школярів і дошкільнят

0

Українським школярам і дошкільнятам потрібно буде мати лише одну медичну довідку для для зарахування в школу або дитсадок. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України з посиланням на офіційне роз’яснення, отримане від Міністерства охорони здоров’я.

«Відтепер для зарахування дитини до дитячого садочка або школи потрібно надавати медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду». Вона містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою», — повідомляють урядовці.

Згаданий документ залишається єдиним чинним після скасування форми первинної облікової документації «Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» (форма № 026/о). Окремо в поясненнях МОЗ із цього приводу наголошується, що окрім форми № 086-1/о, батькам під час зарахування дитини до закладу освіти доведеться також подавати довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

Про автора

Коментувати