На вакцини для жителів Полтавщини виділили близько 20 млн грн

0

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, на закупівлю вакцин для Полтавської області виділили близько 20 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Очільник Департаменту Віктор Лисак стверджує, що на сьогоднішній день вакцин у області достатньо, аби охопити імунізацією всі вікові групи. Найближчим часом отримають відповідний документ про можливість використання вакцини проти кору для щеплення декретованих груп населення – осіб, які на роботі безпосередньо контактують з людьми.

З 23 по 29 квітня в усьому світі проходить тиждень підтримки імунізації. І Полтавщина, за словами експерта-педіатра Департаменту охорони здоров’я Світлани Писаренко, не є виключенням. Лікар зазначила, що вперше за останні два роки область має всі необхідні вакцини проти дифтерії, кашлюку, правцю, кору, поліомієліту, гепатиту В. Бракує ж лише вакцини від гемофільної інфекції.

Серед полтавців за останній час зросла кількість вакцинованих. Зокрема, підвищився відсоток охоплення щепленням дорослого населення проти дифтерії і правцю. Якщо у минулому році він складав лише 13%, то за перший квартал 2018 року – вже 25%.

Нагадаємо, за результатами досліджень ДУ “Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України”, з початку цієї весни на Полтавщині зафіксували дев’ять випадків укусу кліщів .

Про автора

Коментувати