В Україні лише три сімейні лікарі набрали потрібну кількість пацієнтів

0

2 травня виповнився місяць, як в Україні стартувала приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї”. За цей час лише три сімейні лікарі і два педіатри в Україні набрали потрібну кількість пацієнтів. Тож якщо хочете підписати декларацію з сімейним лікарем, якого обрали, а вам кажуть, що ліміт вже вичерпано, то це не відповідає дійсності, повідомив 3 травня у Facebook заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

«За місяць кампанії набрати ліміт пацієнтів майже неможливо. На сьогодні це зробили лише 5 лікарів на всю країну. Це три сімейних лікарі (у Полтавській, Чернігівській та Донецькій областях) та два педіатри (обидва – Донецька область). Більшість лікарів знаходиться доволі далеко від лімітів», – пише Павло Ковтонюк.

Нагадаємо, для сімейного лікаря оптимальна кількість пацієнтів – 1800, терапевта – 2000, педіатра – 900.

Тож якщо лікар відмовляється підписувати з вами декларацію, мотивуючи відмову тим, що вже набрав оптимальну кількість пацієнтів, заступник міністра радить повідомити про це головного лікаря або МОЗ.

Павло Ковтонюк радить не панікувати, що всіх хороших лікарів уже розібрали, але не варто і довго зволікати, бо рано чи пізно хороших лікарів таки розберуть.

Про автора

Коментувати